استعفاکردم تا اهالی تنیس ضرر نکنند

رئیس مستعفی هئیت تنیس خراسان رضوی

استعفاکردم تا اهالی تنیس ضرر نکنند

رئیس مستعفی هیئت تنیس خراسان رضوی می‌گوید: پس از اختلاف‌نظر با فدراسیون تنیس ترجیح دادم استعفا کنم تا مربیان، داوران و بازیکنان ضرر نکنند.

به گزارش ورزش خراسان، اهالی تنیس استان مدتی است که فرازونشیب‌های بسیاری را پیش روی خود می‌بینند و این رشته در استان دچار حواشی‌ای شده است که علت اصلی آن، اختلاف بین رئیس هیئت تنیس خراسان رضوی و رئیس فدراسیون این رشته ورزشی است.

پس از اینکه مجید شایسته، رئیس مشهدی فدراسیون تنیس، مدعی شد که اعضای مجمع فوق‌العاده هیئت تنیس خراسان رضوی خواستار برگزاری مجمع برای برکناری محمدرضا تدین هستند، 20مرداد را برای برگزاری مجمع فوق‌العاده انتخاب کرد اما اداره‌کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی این موضوع را غیرقانونی دانست و ضمن لغو مجمع فوق‌العاده، از معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خواست تا در این‌ زمینه اظهارنظر کند، با این حال شنبه هفته گذشته رئیس فدراسیون تنیس برای برگزاری این مجمع به مشهد سفر کرد اما درنهایت این مجمع برگزار نشد تا وزارت ورزش و جوانان در این‌باره اظهارنظر کند.

 حالا خبر رسیده است که محمدرضا تدین پنجشنبه استعفای خود را به اداره‌کل ورزش‌وجوانان تحویل داده است و دیگر قصدی برای ادامه حضور در تنیس ندارد. تدین درباره این تصمیمش گفت: ماندن من با وجود رئیس فدراسیونی که از تمام توانش برای ادامه نیافتن حضور من استفاده می‌کرد، قطعا به مربیان، داوران و ورزشکاران این رشته ورزشی ضربه می‌زد و بی‌شک ادامه حضور من به صلاح تنیس استان نبود.

 وی ادامه داد: وقتی فردی با خودکامگی تمام و بدون توجه به قانون، از هر راهی برای تخریب تو استفاده می‌کند، نمی‌شود برای موفقیت تلاش کرد. جامعه تنیس باید قضاوت کند که حق با چه کسی است. او گفت: چگونه می‌شود که در تمامی استان‌ها مجمع انتخابی رؤسا تنها با یک کاندید برگزار می‌شود و بعد رئیس فدراسیون می‌گوید من این افراد را نمی‌شناسم؟ معلوم است که هدف همه، مهندسی انتخابات مجمع فدراسیون در آبان است. برای مجمع فوق‌العاده‌ای که غیرقانونی است و اصلا لغو شده است، پاک‌باطن، بازیکن تیم ملی، را از اردو‌های پیش از اعزام جارکارتا به مشهد می‌آورند تا یک رای برای رئیس فدراسیون بیاورد. امضا جعل می‌کنند، مجمع غیرقانونی می‌چینند و تهمت می‌زنند؛ چون با من اختلاف‌نظر دارند.

 تدین تصریح کرد: دو سال است رئیس هیئت تنیس استان هستم و در این مدت فدراسیون فقط 2میلیون تومان به ما کمک کرده است. رئیس فدراسیون که خود را آماده برگزاری مجمع می‌کند، باید بداند که قانونا دیگر اجازه حضور در فدراسیون را ندارد و بازنشسته محسوب می‌شود. او در پایان خاطرنشان کرد: می‌توانم به‌عنوان کاندید در مجمع فدراسیون حضور یابم تا اظهاراتم را علیه شایسته بیان کنم اما فعلا تصمیم گرفته‌ام کنار بروم. از پذیرش یا عدم پذیرش استعفایم خبر ندارم ولی قطعا هرجا که برای ورزش مشهد از من کمک بخواهند، دریغ نخواهم کرد