جنگ تا آخرین لحظه

نگاهی به گل‌های دقیقه نودی جام جهانی روسیه 2018

جنگ تا آخرین لحظه

جام جهانی 2018 شاید به تمام مردم جهان درس جنگیدن داد، جنگیدن تا آخرین لحظه و تا آخرین نفس ممکن برای رسیدن به لحظه پیروزی.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، جام جهانی 2018 در کشور روسیه حالا به مرحله ‌نهایی رسیده و باید تیم‌های فرانسه و کرواسی در رقابتی حساس تکلیف سرنوشت جام را مشخص کنند، اما یکی از نکات جالب توجه در این دوره از رقابت‌ها، گل‌های به ثمر رسیده در دقایق پایانی بود که در مراحل مختلف ، سرنوشت بسیاری از رقابت‌ها را عوض کرد. ملتی را خوشحال کرد و خنده دیگری را به گریه تبدیل کرد.

جام جهانی 2018 شاید به تمام مردم جهان درس جنگیدن داد. جنگیدن تا آخرین لحظه و تا آخرین نفس ممکن برای رسیدن به لحظه پیروزی. در ادامه تعدادی از گل‌های سرنوشت‌ساز جام جهانی 2018 را که در دقایق پایانی به ثمر رسید، مرور می‌کنیم:

ایران 1 – 0 مراکش

رقابت ایران و مراکش از آن جهت بسیار حساس بود که هر دو کشور می‌دانستند با توجه به هم‌گروهی با اسپانیا و پرتغال، در صورت از دست دادن امتیاز در این مصاف دیگر شانسی برای صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها نخواهندداشت. این دیدار تا دقیقه 95 با تساوی بدون گل دو تیم پیش می‌رفت، تا اینکه بوهادوز قفل دروازه کشورش را به سود ایرانی‌ها گشود.